Wybierz swoją stronę

Cennik Stron Internetowych

Strony dla firm, których biznes opiera się na działaniu w internecie, budowaniu relacji z klientami.

Strony są kompatybilne z urządzeniami mobilnymi

Strony internetowa połączona z systemem zarządzania treścią CMS

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest koszt utrzymania strony internetowej ?

Na koszt utrzymania strony internetowej składają się dwa podstawowe czynniki jest to domena czyli tak zwany adres strony internetowej np. „mojafirma.pl” oraz fizyczne miejsce gdzie strona będzie funkcjonowała czyli hosting. Nie zależnie od tego u kogo Państwo zamówicie stronę internetową trzeba będzie się liczyć z tymi dwoma opłatami.

Przykładowe koszty Domeny z końcówką pl wahają się od 60 zł nawet do 200 zł rocznie, przy czym firmy stosują duże rabaty w pierwszym roku użytkowania, więc proszę zwrócić uwagę na ceny po tym okresie :).

Jeżeli chodzi o Hosting ceny są jeszcze bardziej zróżnicowane, ale dla stron nie wymagających dużych baz danych oraz mocy obliczeniowej serwera wystarczający jest tak zwany hosting współdzielony jest to ekonomiczne ale zarazem wystarczające dla firm które wykorzystują swoje strony do promocji oraz niewielkiej sprzedaży swoich produktów. Cena takiego hostingu to przedział między 50 zł a 300 zł rocznie w zależności od oferowanego miejsca na dysku, ilości kont e-mail, itp..

Zamawiając stronę w Studio F33 mają Państwo pewność iż dobiorę parametry serwera optymalnie do potrzeb strony i polecę kilku dostawców domen u których można zakupić adres przyszłej strony w atrakcyjnej cenie.

Czy posiadanie strony wiąże się z miesięcznymi opłatami ?

Zamawiając stronę internetową w Studio F33, nie ponosicie Państwo żadnych miesięcznych opłat, po wykonaniu strony i akceptacji stajecie się jej właścicielami.

Jakie jest wsparcie techniczne po zakończeniu i uruchomieniu strony internetowej ?

Zamawiając stronę internetową w Studio F33, macie Państwo:

2 miesięczny okres wsparcia technicznego w pakiecie Start

6 miesięczny okres wsparcia technicznego w pakiecie Silver

12 miesięczny okres wsparcia technicznego w pakiecie Gold

Wsparcie jest udzielane max. w ciągu 48 godzin od dostarczenia wiadomości.

Czy będzie możliwość na mojej stronie internetowej samodzielnie edytować treść ?

Oczywiście że tak. Dzięki temu systemowi mogą Państwo w każdej chwili w bardzo łatwy sposób zaktualizować i rozbudować stronę.